7 lipca, 2017

Rozwiązania – 10 x pomocna dłoń

Na początek mam dla Ciebie dobrą wiadomość: nasza firma powstała, by zdjąć Ci z głowy problemy związane z komunikacją internetową (i nie tylko). 

A oto, jak chcemy uczynić promocję Twojej firmy skuteczną i atrakcyjną dla klienta.

Nowa strona www

Gruntownie odświeżymy albo zbudujemy dla Ciebie nową stronę www. Możemy napisać dla Ciebie artykuły na stronę, zrobić zdjęcia, nakręcić i zmontować filmy.

Nowi klienci

Zadbamy, żeby klienci mogli Cię znaleźć! Potrzebna będzie kombinacja atrakcyjnych treści podanych w nowoczesnej formie, reklamy w internecie (i nie tylko) oraz aktywności w serwisach społecznościowych.

Nowa technologia

Twoja strona stworzona zostanie w najnowszej technologii informatycznej, regularnie uaktualnianej. Nie ominą Cię ulepszenia i nowe możliwości techniczne.

Wciągające treści

Klienci szukają informacji i wiedzy. Wspólnie im to zapewnimy – Twoją wiedzę i doświadczenie przetworzymy na mnóstwo atrakcyjnych artykułów, poradników, czy tutoriali – w formie tekstów, filmów lub infografik.

Nowe pomysły

Wspólnie będziemy dbać, by Twoi odbiorcy otrzymywali porcję niepowtarzalnej wiedzy. Dzięki temu Twoją stronę bardzo polubią wyszukiwarki.

Treści zawsze świeże

Dopilnujemy, by treści były na bieżąco aktualizowane, tak aby odbiorca widział, że Twoja firma błyskawicznie reaguje na to, co się dzieje.

Strona przyjazna w wersji mobilnej

Twoja strona będzie “responsywna”, czyli dopasowujące się do urządzenia, na którym czyta ją odbiorca – czy to będzie komputer, telefon, czy tablet.

Żywe społeczności

Założymy profile Twojej firmy w serwisach społecznościowych i wypełnimy je atrakcyjną treścią, tak aby wokół twoich produktów czy usług ogniskowała się uwaga klientów.

Aktualizowane zabezpieczenia

Będziemy pilnować, by Twoja strona była należycie zabezpieczona przed możliwymi atakami. Zabezpieczenia będą często aktualizowane. Będziemy regularnie sporządzać kopie bezpieczeństwa.

Opieka prawna

Zadbamy, żeby na stronie były wszystkie wymagane przez prawo regulaminy i komunikaty, a także, żeby wszystkie treści (teksty, obrazy, filmy, grafiki) były legalne.

Jak to zrobimy? Oto podstawy naszej pracy:

 1. Tylko świeże treści. Zadbamy, by na Twojej stronie nie było żadnych przestarzałych wpisów i by regularnie pojawiały się nowe – aktualne.
 2. Czas reakcji jest kluczowy. Będziemy opiekować się Twoimi profilami w mediach społecznościowych, dbając o szybkość podawania informacji, jak też monitorując komentarze internautów (w tym – możliwe – również Twojej konkurencji).
 3. Najważniejsze są potrzeby klienta. Wiele firm na swoich stronach www pisze głównie o sobie. Ale Twój potencjalny klient chce się dowiedzieć przede wszystkim, jak możesz rozwiązać jego problem! Opracujemy teksty, które wyjdą naprzeciw potrzebom klienta.
 4. Nuda wrogiem śmiertelnym Twojego biznesu. Zadbamy o to, by internauta, który wejdzie na Twoją stronę, był zaciekawiony i nie uciekł zbyt szybko (zanim poweźmie właściwą decyzję).
 5. Materiały muszą być oryginalne. Internet pełen jest powielonych treści. Tymczasem ludzie szukają czegoś, czego nie znajdą gdzie indziej. Zadbamy o to, by znaleźli to u Ciebie.
 6. Obraz jest wart tysiąca słów. Zanim ktoś przeczyta tekst, zdjęcie lub rysunek go przyciągnie… lub odstręczy. Dopilnujemy, by ilustracje na Twojej stronie były możliwie najatrakcyjniejsze.
 7. Klienci sami powiedzą Ci czego oczekują – wystarczy zapytać. Nie znasz swoich klientów? Nic nie szkodzi! Dowiemy się, czego od Ciebie oczekują.
 8. Zadbaj o podstawowe informacje. W czasie zmieniania świata nie należy zapominać o sprawach przyziemnych. Zajmiemy się tym. Choćby tak błahą sprawą, jak łatwość dostępu do danych kontaktowych i godzin otwarcia Twojej firmy.
 9. Samo zdjęcie to nie wszystko. Jeśli będzie potrzeba, zadbamy też o infografiki, filmy, rysunki i memy – żeby przyciągnąć uwagę Twojego klienta.
 10. Miej problem z głowy. Możesz wszystkim zajmować się sam – ale po co? Współpracując z nami oszczędzisz swój czas i pieniądze. Zamiast dogadywać się osobno z copywriterem, specem od pozycjonowania, agencją reklamową, specjalistą od serwisów społecznościowych – powierz tę pracę nam! Będziesz miał i prościej, i taniej.

Jak to będzie wyglądać w praktyce?

I. Zaczniemy od POZNANIA POTRZEB TWOJEJ FIRMY:

 1. Porozmawiamy na temat celów firmy i tego co można osiągnąć dzięki komunikacji z klientami poprzez internet.
 2. Sprawdzimy mocne i słabe strony Twojej obecności w sieci (strona www, portale społecznościowe, youtube i inne) i sporządzimy dla Ciebie raport.
 3. Przedstawimy propozycje podjęcia konkretnych działań w ciągu najbliższych miesięcy – poczynając od następnego dnia.

II. Nie zwlekając, uruchomimy ZMIANY NA START:

 1. Utworzymy (jeśli będzie potrzeba) profile Twojej firmy na portalach społecznościowych (oczywiście łącznie z opracowanie technicznym, graficznym i tekstowym)
 2. Uaktualnimy lub wymienimy treści i ilustracje na stronie www (jeśli potrzeba napiszemy nowe i pozyskamy zdjęcia) albo przygotujemy dla Ciebie stronę od zera

III. A potem zadbamy o STAŁY ROZWÓJ:

 1. Regularnie będziemy aktualizować treści na stronie www i na profilach w portalach społecznościowych
 2. Będziemy monitorować bezpieczeństwo Twojej strony (żeby zminimalizować zagrożenie atakami)
 3. Będziemy śledzić internetowe opinie o Twojej firmie
 4. Regularnie będziemy Dostarczanie atrakcyjnych treści (artykułów, grafik, filmów)
 5. Zajmiemy się też promocją i reklamą Twojej firmy.